MAXI SUKIENKA + SANDAŁKI

zdjęcia by Sylwek ASOS sukienka | LOUIS VUITTON torebka | ALDO okulary | DOROTHY PERKINS sandałki


zdjęcia by Sylwek

ASOS sukienka | LOUIS VUITTON torebka | ALDO okulary | DOROTHY PERKINS sandałki

ZOBACZ RÓWNIEŻ

12 komentarze

 1. Królowa! Wyglądasz bosko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyny, śledzę Was od wielu lat, kiedyś uwielbiałam zaglądać na Waszego bloga bo był w pewien sposób inspirujący w zakresie mody codziennej. Niestety, od dłuższego czasu stwierdzam że ten czas minął. Jedną rzeczą jest częstotliwość dodawania postów - obecnie sprawia to wrażenie, jakbyście dodawały coś gdy akurat Wam się przypomni, od niechcenia. I właśnie takie są też niestety stylizacje. Lubiłam Wasz styl bo się ubierałyście a nie przebierałyście i robiłyście to zawsze z klasą. Teraz mam wrażenie że to już niższy poziom, większości ubrań które tu pokazujecie osobiście nigdy bym nie założyła ( natomiast kiedyś brałabym Wasze całe zestawy). Nie odbierzcie tego jako "hejtu", bo naprawdę czuje do Was wielka sympatie ale to co często zakładacie wyglada teraz po prostu tandetnie, tak jak ta sukienka... poliestrowa kreacja na prowincjonalne wesele, niestety. Podobnie jak okulary, które są po prostu kiczowate. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy ma własny styl, ale prezentując jego ewolucję na blogu z pewnością jesteście(a przynajmniej mam taka nadzieję) przygotowane też na konstruktywną krytykę. Gdyby była to jedyna taka wpadka, przmknęłabym oko, lecz niestety ten element "prowincji" pojawia się w niemal każdym poście. Zamiast się rozwijać jako blog, mam wrażenie ze skupiłyście się na instagramowym lansie w samochodzie a ta strona powoli umiera.
  Bardzo żałuję i pozdrawiam Was dziewczyny !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Anonimowy
   5 maja 2017 09:38 Na tym blogu tandety nie ma. Owszem jest lekceważenie fanów, ale ubrania buty to ekstraklasa i najwyższa półka.

   Usuń
  2. Dorothy Perkins, Aldo i Asos to najwyższa klasa? Co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą.

   Usuń
  3. zgadzam się z Tobą ;)

   Usuń
  4. Anonimowy
   6 maja 2017 17:48
   Kazar, Ryłko z innych wpisów to najwyższa półka.

   Usuń
  5. Nie, najwyższa półka to Chanel, Dior, YSL i tym podobne.

   Usuń
  6. Anonimowy
   9 maja 2017 09:43
   nasze, krajowe sa świetne z Ryłko kazar, Gino Rossi itd. Nie ma powodów aby to kwestionować.

   Usuń
 3. Dziewczyny, śledzę Was od wielu lat, kiedyś uwielbiałam zaglądać na Waszego bloga bo był w pewien sposób inspirujący w zakresie mody codziennej. Niestety, od dłuższego czasu stwierdzam że ten czas minął. Jedną rzeczą jest częstotliwość dodawania postów - obecnie sprawia to wrażenie, jakbyście dodawały coś gdy akurat Wam się przypomni, od niechcenia. I właśnie takie są też niestety stylizacje. Lubiłam Wasz styl bo się ubierałyście a nie przebierałyście i robiłyście to zawsze z klasą. Teraz mam wrażenie że to już niższy poziom, większości ubrań które tu pokazujecie osobiście nigdy bym nie założyła ( natomiast kiedyś brałabym Wasze całe zestawy). Nie odbierzcie tego jako "hejtu", bo naprawdę czuje do Was wielka sympatie ale to co często zakładacie wyglada teraz po prostu tandetnie, tak jak ta sukienka... poliestrowa kreacja na prowincjonalne wesele, niestety. Podobnie jak okulary, które są po prostu kiczowate. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy ma własny styl, ale prezentując jego ewolucję na blogu z pewnością jesteście(a przynajmniej mam taka nadzieję) przygotowane też na konstruktywną krytykę. Gdyby była to jedyna taka wpadka, przmknęłabym oko, lecz niestety ten element "prowincji" pojawia się w niemal każdym poście. Zamiast się rozwijać jako blog, mam wrażenie ze skupiłyście się na instagramowym lansie w samochodzie a ta strona powoli umiera.
  Bardzo żałuję i pozdrawiam Was dziewczyny !

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja osobiście uważam, że wyglądasz PRZEpięknie!
  jestem zakochana w tej stylizacji, odkąd zobaczyłam zdjęcie na instagramie!
  CUDO! pozdrawiam!

  P.S dzięki, że mi przypomniałyście że sandałki od Perkins, są tak super! kiedyś miałam mnóstwo par, w tym roku również się skusze! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudnie wyglądasz :) piękne te sandałki !

  http://maartinikaa.pl

  OdpowiedzUsuń